Konum : Anasayfa Hava Temizleme Önemi

Sharp Hava Temizleme ve Nemlendirme Cihazları

Hava Temizlemenin Önemi

e-Posta Yazdır PDF
Sharp Hava Temizleyici ve Nemlendirici

Soluduğunuz havada artık grip virüsü kalmayacak !

Sharp Hava Temizleme Test RaporuGünümüzde salgın halinde toplum sağlığını tehdit eden grip virüsüne karşı kendinizi, ailenizi ve sevdiklerinizin soluduğu havayı güvence altına alın. Lisanslı bir SHARP teknolojisi olan "Plusmacluster" ile soluduğunuz havada "Domuz gribi" adıyla tanımlanan H1N1 (influenza) virüsü kalmayacak. Sharp hava temizleyiciler; farklı özelliklerde çok katmanlı filtre sistemi ve aroma haznesinin yanı sıra zararlı bakteri ve virüsleri yok eden iyon jeneratörüne de sahiptir. Aşağıdaki videolarda devrim yaratan bu teknolojinin işleyişi hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Son derece etkili ve verimli olan hava temizleme cihazları çok düşük elektrik sarfiyatı ve etkili feraklığıyla dikkat çekiyor. Özellikle yatak odalarında uyku esnasında oluşan kirli havayı anında temizleyerek iyon etkisiyle çok daha rahat ve verimli bir uykuyu garanti eden Sharp ile ertesi gün yaşam kalitenizin farkedilir ölçüde arttığını hissedeceksiniz. Oturma odalarında, bekleme odalarında, ofislerde, kreş ve anaokullarında ve de sağlıklı havaya ihtiyaç duyulan her yerde Sharp hava temizleyicilerini güvenle kullanabilirsiniz.

SHARP Hava Temizleyicinin kalitesini kanıtlayan belge ve raporlar :

1. Ishikawa Raporu (Japonya)
2. Lübeck Universitesi Raporu (Almanya)
3. Kitasato Raporu (Japonya) Cihazın Havadaki A(H1N1) Virüsünü yok etme testi
4. WKI Raporu (Almanya)

Sharp Plasmacluster Grip Virüsü Deneyi

 

Gürbüz Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel: (+212) 444 1 156
  • Fax: (+212) 669 69 50
  • Mail: info@gurbuzklima.com

Hava Temizleyiciler

Sharp Hava Temizleyiciler ve Hava Nemlendiriciler ile evinizdeki, işyerinizdeki mekanları sigara, yemek ve ağır kokularından arındırın. Sağlıklı, temiz ve rahat yaşamın keyfini sürün.
Tek yapmanız gereken websitemizden sipariş vermek yada 444 1 156 numaralı çağrı merkezlerimizi aramak..

Sharp Servis ve Satış Noktaları

Sharp Servisleri
Sharp servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Hava Temizleyici-Nemlendirici Cihazları
Sharp Hava Temizleme satış montaj bakım. Çağrı Merkezi 0212 444 1 156 Uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası